Poniżej prezentujemy rozkład jazdy autobusów dla dwóch głównych przystanków w Kłodawie. Rozkład jazdy na pozostałych przystankach można sprawdzić na stronie PKS Konin pod adresem: http://web.pkskonin.pl/tabliczki_przystankowe.php
Przystanek KŁODAWA, POZ. P.DW. | (Przystanek dworcowy) |
---|---|
Kierunek | Odjazdy |
CHODÓW
przez:
ALEKSANDRÓW K/CHODOWA |
11:31 S
|
CZERWONKA
przez:
ALEKSANDRÓW K/CHODOWA |
07:29 H 17:12 S
|
DOMANIKÓW
przez:
CZERWONKA |
15:14 H
|
GRYFICE,D.A.
przez:
KONIN D.A. POZNAŃ, D.A. GORZÓW WLKP. D.A. SZCZECIN, D.A. |
00:10 W
|
INOWROCŁAW, D.A.
przez:
BABIAK RADZIEJÓW KUJ. D.A. KRUSZWICA |
17:15 PUm15
|
IZBICA KUJ.P.DW.
przez:
PRZEDECZ BŁENNA |
06:40 S 14:20 S 15:30 S 16:10 F
|
JELENIA GÓRA
przez:
TUREK, D.A. WROCŁAW, D.A. CENTR. |
07:39 UPn(7)
|
KŁODAWA, OSIEDLE II |
06:43 S 13:45 F 14:42 F 16:02 S 16:17 H 21:30 S
|
KŁODAWA, OSIEDLE II
przez:
KŁODAWA, OS.I |
06:45 H
|
KŁODAWA, PKP |
10:04 S
|
KŁODAWA, PKP
przez:
KŁODAWA, OSIEDLE II |
12:09 F 13:29 F
|
KŁODAWA, POZ.,P.DW.
przez:
LUBONIEK I SŁUPECZKA |
13:50 S
|
KOŁO, D.A.
przez:
DĄBIE, P.DW. CHEŁMNO I POWIERCIE |
06:15 H
|
KOŁO, D.A.
przez:
EMILEWO |
10:40 F 15:10 H 16:30 S 17:33 H 17:50 S
|
KOŁO, D.A.
przez:
EMILEWO GRZEGORZEW |
12:46 F 14:08 F 14:17 H 15:40 S
|
KOŁO, D.A.
przez:
KŁODAWA, PKP ZŁOTA UMIEŃ LADORUDZ RZUCHÓW |
06:35 S
|
KOŁO, D.A.
przez:
KORZECZNIKI BABIAK WRZĄCA WIELKA |
06:25 S 10:50 F 14:40 S
|
KOŁO, D.A.
przez:
LIPIE GÓRY WRZĄCA WIELKA |
06:40 S
|
KOŁO, D.A.
przez:
OKOLENIEC GRZEGORZEW |
08:05 S
|
KOŁO, D.A.
przez:
SŁUPECZKA LIPIE GÓRY CZOŁOWO, SKRZ. |
12:25 S 15:35 S
|
KOŁO, D.A.
przez:
ZŁOTA GRZEGORZEW |
14:40 S
|
KOŁO, PKP
przez:
DĘBOWICE DĄBIE, P.DW. CHEŁMNO I POWIERCIE |
06:15 S
|
KOŁOBRZEG, D.A./D.K.
przez:
KONIN D.A. POZNAŃ, D.A. GORZÓW WLKP. D.A. SZCZECIN, D.A. |
00:10 EUn
|
KONIN D.A.
przez:
KOŁO, D.A. KOŚCIELEC I |
16:22 Fm
|
KONIN D.K.
przez:
EMILEWO KOŁO, D.A. KOŚCIELEC I |
05:00 S 06:00 S 08:15 F
|
KONIN D.K.
przez:
KOŁO, D.A. KOŚCIELEC I |
07:00 F 09:29 H 09:30 S
|
KOŚCIELEC II
przez:
EMILEWO GOZDÓW, SKRZ. |
06:59 S
|
KROŚNIEWICE,PL.WOLNOŚCI
przez:
CHODÓW |
15:14 S
|
KROŚNIEWICE,PL.WOLNOŚCI
przez:
KŁODAWA, OSIEDLE II CHODÓW |
05:38 F
|
KUTNO D.A./WYSZYŃSKIEGO
przez:
DZIERZBICE KROŚNIEWICE,PL.WOLNOŚCI SKŁÓTY |
06:30 S(4) 08:45 F(4) 14:30 F(4) 16:45 +6U(4)
|
LUBIN, D.A.
przez:
KOŁO, D.A. KONIN D.A. JAROCIN, D.A. LESZNO, D.A. GŁOGÓW, D.A. |
19:18 PL
|
ŁÓDŹ D.A.CENTR.
przez:
KROŚNIEWICE,PL.WOLNOŚCI ŁĘCZYCA, DA/BELWEDERSKA |
07:35 FE 08:10 PUm15
|
ŁÓDŹ D.A.CENTR.
przez:
MAZEW, KOŚCIÓŁ ŁĘCZYCA, DA/BELWEDERSKA |
06:20 F
|
ŁÓDŹ D.A.CENTR.
przez:
ROCHÓW POTRZASKÓW ŁĘCZYCA, DA/BELWEDERSKA ŁÓDŹ D.A. PÓŁNOCNY |
08:50 L(Ł)
|
PŁOCK, D.A./D.K.
przez:
KUTNO PKP,SIEMIRADZKIEGO GOSTYNIN, D.A. |
09:36 Fm 16:40 LPł(7)
|
PRZEDECZ |
07:30 F 09:57 S 12:20 S 13:00 S
|
PRZEDECZ
przez:
DĘBINA |
06:53 H
|
WARSZAWA, DW. ZACH.
przez:
KUTNO PKP,SIEMIRADZKIEGO |
04:17 PNn
|
WARSZAWA, DW. ZACH.
przez:
KUTNO PKP,SIEMIRADZKIEGO ŁOWICZ, D.A. |
05:52 W 05:55 Um
|
WŁOCŁAWEK, D.A./D.K.
przez:
DĘBINA PRZEDECZ CHODECZ KRUSZYN K/WŁOCŁAWKA |
12:00 U(3) 15:00 U(3) 20:05 Un(3)
|
(3) - kurs PKS Włocławek Sp.zo.o. ul.Wieniecka 39,87-800 Włocławek
(4) - kurs PKS w Kutnie Sp.zo.o. 99-300 Kutno ul. Oporowska 10
(7) - kurs PKS Gostynin Sp.zo.o. 09-500 Gostynin ul.18 Stycznia 36
(Ł) - kurs PKS Łęczyca Sp.zo.o 99-100 Łęczyca ul. Belwederska 7A
+ - Kursuje w niedziele i święta
6 - Kursuje w soboty oraz dodatkowo 2.05,24.06,31.10.11r. 02.05,08.06.12r.
15 - Kursuje w poniedziałki i piątki
E - Nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
F - Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 24.06,31.10.11r. 02.05,08.06.12r.
H - Kursuje od poniedziałku do piątku w wakacje i ferie szkolne w dni robocze z wjątkiem 24.06.11r. oraz dodatkowo 30.04,04.05.12r.
L - Nie kursuje 25, 26 grudnia, Nowy Rok oraz Święta Wielkanocy
m - Nie kursuje 24.12 i 31.12
N - Nie kursuje 25.12 oraz w pierwszy Dzień Wielkanocy
n - Nie kursuje 24 i 31 grudnia i w sobotę przed Wielkanocą
P - Kurs pospieszny
S - Kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem 24.06,31.10.11r. 30.04,02.05,04.05,08.06.12r.
U - Nie kursuje 25.12, 1.01, 1-dzień Wielkanocy
W - Kursuje w okresie wakacji szkolnych
ł - nie kursuje 2 stycznia
PKS w Koninie S.A. zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności
Przystanek KŁODAWA, OS.I | |
---|---|
Kierunek | Odjazdy |
CZERWONKA
przez:
ALEKSANDRÓW K/CHODOWA |
17:14 S
|
IZBICA KUJ.P.DW.
przez:
KŁODAWA, POZ.,P.DW. PRZEDECZ BŁENNA |
14:17 S 15:59 F
|
KŁODAWA, OSIEDLE II |
06:45 S 06:47 H 13:47 F 14:44 F 16:04 S 16:19 H 21:32 S
|
KŁODAWA, PKP |
10:06 S
|
KŁODAWA, PKP
przez:
KŁODAWA, OSIEDLE II |
12:11 F 13:31 F
|
KŁODAWA, POZ.,P.DW. |
06:58 S 07:50 S 13:53 S 15:06 F 15:36 S
|
KOŁO, D.A.
przez:
DĄBIE, P.DW. CHEŁMNO I POWIERCIE |
06:17 H
|
KOŁO, D.A.
przez:
EMILEWO |
17:31 H
|
KOŁO, D.A.
przez:
KŁODAWA, PKP ZŁOTA UMIEŃ LADORUDZ RZUCHÓW |
06:37 S
|
KOŁO, D.A.
przez:
KŁODAWA, POZ.,P.DW. EMILEWO GRZEGORZEW |
12:44 F 14:06 F 14:14 H
|
KOŁO, D.A.
przez:
ZŁOTA GRZEGORZEW |
14:42 S
|
KOŁO, PKP
przez:
DĘBOWICE DĄBIE, P.DW. CHEŁMNO I POWIERCIE |
06:17 S
|
KOŚCIELEC II
przez:
EMILEWO GOZDÓW, SKRZ. |
06:51 S
|
KROŚNIEWICE,PL.WOLNOŚCI
przez:
KŁODAWA, OSIEDLE II CHODÓW |
05:40 F
|
PRZEDECZ
przez:
DĘBINA |
06:51 H
|
PRZEDECZ
przez:
KŁODAWA, POZ.,P.DW. |
12:15 S
|
F - Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 24.06,31.10.11r. 02.05,08.06.12r.
H - Kursuje od poniedziałku do piątku w wakacje i ferie szkolne w dni robocze z wjątkiem 24.06.11r. oraz dodatkowo 30.04,04.05.12r.
S - Kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem 24.06,31.10.11r. 30.04,02.05,04.05,08.06.12r.
PKS w Koninie S.A. zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności